0
0
0
Відгуки:
(3)

Алюмінієве кріплення для смартфона на кермо велосипеда BENGUO BG-087, чорне

  • Виробник: Benguo
  • Артикул: BG-087-BK
  • Наявність: Очікується

Тримач смартфона на кермо Benguo BG-087 універсальний, він підходить не тільки для велосипеда, але і для самоката, мотоцикла, мопеда.

Це кріплення легке (всього 64г) і стильне. Воно дозволить надійно зафіксувати телефон або інший гаджет з шириною від 55 до 100 мм при за допомогою спеціального затиску з м'якими неопреновими захисними прокладками. Телефон можна встановлювати як горизонтально, так і вертикально.

Тримач підходить для установки на кермо, або будь-яку круглу трубу діаметром до 31.8 мм. У комплекті поставки є адаптери для менших діаметрів - 22,2 мм і 25,4 мм.

У комплекті:

  • Алюмінієвий тримач смартфона;
  • Неопренові захисні прокладки;
  • Алюмінієвий затиск для кріплення на кермо;
  • 2 перехідника для різних діаметрів керма;
  • Спецключ.

Тримач телефону на кермо велосипеда Benguo BG-087 виробляється в трьох колірних рішеннях - червоний, чорний і сірий металік. В даному описі представлено чорне кріплення.

Характеристики
Ширина 55-100 мм (регулюється)
Діаметр затискача 31.8 мм
Розміри 80 x 50 x 23 мм
Колір чорний
Матеріал корпусу алюміній
Вага 64 г
Відгуки (3)
Тимощенко
Тимощенко
07.07.2021
Кріплення на кермо BG-087 для телефона я купував кілька місяців на цьоиму сайті. Це десь на початку літа було. Цілком пристойна штука - все надійно і тісно кріпиться, не злітає. Користувався кілька разів і жодного разу не виявив багів. Рекомендую
Виталий
Виталий
25.06.2021
Вещь полезная, сделана без огрехов. Зажимается легко, без усилий. Крепиться с помощью шестигранника, ключ для крепления у меня шел в общей комплектации. Можно устанавливать на поверхности с разным диаметром, для этого есть специальные прокладки. У меня не проворачивается, всё сидит крепко. Хочу попробовать ещё и маленькую колонку прикрепить.
GhostYoung
GhostYoung
15.06.2021
Сидит плотно. Ничего не люфтит не болтается. Материал классный и крепкий